Zodpovědná česká značka

V našich výrobních procesech využíváme větší množství surovin z certifikovaných zdrojů a zapojujeme do nich zelené technologie, díky čemuž jsme schopni neustále snižovat dopad našich produktů na životní prostředí.

Pro lidi pro naši planetu jsme se zavázali navýšit v našem sortimentu celkový podíl kolekcí, které by byly šetrné k životnímu prostředí, usilovat o naprostou chemickou bezpečnost ve výrobě, nepoužívat plastové obaly, jež nelze recyklovat, a zavést zelená řešení v naší dílně.

Od roku 2019 jsme držiteli certifikátu Regionální Produkt Jizerské hory. Pod touto značkou najdete výrobky řemeslníků, zemědělců a potravinářů, kteří v oblasti Jizerských hor a Frýdlantska vytvářejí produkty spjaté s tímto regionem. 

CERTIFIKÁT 16_2021_1

V roce 2021 se nám podařilo za podpory Dotačního fondu Libereckého kraje získat dotaci na vyšívací software. Možnost kvalitnějších výšivek posunul kšiltovky zas o kus výš a také nabídl zákazníkům větší volnost, při navrhovaní kšiltovek s vlastním vzorem.

 

V roce 2022 nám byla udělena dotace z Dotačního fondu Libereckého kraje. Pro projekt Automatizace vyšívaní větracích otvorů na kšiltovce. Získáním prostředků ke koupi automatické dírkovačky a automatizace přípravy výrobního procesu nám umožňuje vyrobit více kusů a zefektivnit tak výrobní proces.

Za poskytnutí dotace děkujeme.

 

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.