Milí zákazníci, těší mě váš velký zájem o kšiltovky na zakázku. Dočasně nejsem schopná pokrýt individuální zakázky. Vybírat můžete z originálních modelů v e-shopu. Individuální objednávky budu přijímat v záři. Děkuji X

JAK ZJISTÍM OBVOD HLAVY

Jak jsi správně zvolit velikost kšiltovky.

Velikost se určuje podle obvodu hlavy v centimetrech nad ušima v místě, kde se kšiltovka na hlavě dotýká čela a týlu hlavy, tam kde by měla čepice na hlavě sedět. Pokud jsou kšiltovky označeny dvěma velikostmi jako je např.56/58 znamená to, že na zadní straně má kšiltovka snapback ( plastový nastavitelný pásek ) a velikost se dá přizpůsobit obvodu hlavy v obou velikostech.

Pokud je kšiltovka označena jednou velikostí, jako např. 56,58,60 vybírejte vždy raději větší velikost, jelikož příliš těsná kšiltovka by vám nebyla na hlavě příjemná, nedržela by, případně by její tlak na hlavu mohl způsobovat bolení hlavy.

Jak správně změřit obvod hlavy.
Použijte ideálně krejčovský metr. Nemáte-li krejčovský metr, postačí kus provázku nebo jiný vhodný materiál, který pak po narovnání změříte pravítkem. Obvod hlavy se měří zhruba 2,5cm nad očima, nebo také na šířku prstu nad obočím a to vodorovně po obvodu hlavy v jejím nejširším místě.
Zkontrolujte jestli metr leží v stejné úrovni všude kolem hlavy. Metr nesmí být nikde zkroucený ani škrtit. 
 
obvod hlavy_1
Máte moc velkou hlavu a žádná z nabízených velikosti vám nevyhovuje?  
Nevěšte hlavu! Šiji kšiltovky i na zakázku a můžu Vám vyrobit kšiltovku přímo na míru. Využijte kontaktní formulář a napište nám. 
 
Nejde jen o správnou velikost. Důležitým faktorem také je, aby Vám kšiltovka dobře padla. Vliv tedy také má tvar hlavy, výška čela apod. Ideální tedy je si kšiltovku vyzkoušet. Posoudit jak Vám dobře sedí, jak se v ní cítíte.

 

 
 
 
 
 

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.