JAK ZJISTÍM OBVOD HLAVY

Jak jsi správně zvolit velikost kšiltovky.

Velikost se určuje podle obvodu hlavy v centimetrech nad ušima v místě, kde se kšiltovka na hlavě dotýká čela a týlu hlavy, tam kde by měla čepice na hlavě sedět. Pokud jsou kšiltovky označeny dvěma velikostmi jako je např.56/58 znamená to, že na zadní straně má kšiltovka snapback ( plastový nastavitelný pásek ) a velikost se dá přizpůsobit obvodu hlavy v obou velikostech.

Pokud je kšiltovka označena jednou velikostí, jako např. 56,58,60 vybírejte vždy raději větší velikost, jelikož příliš těsná kšiltovka by vám nebyla na hlavě příjemná, nedržela by, případně by její tlak na hlavu mohl způsobovat bolení hlavy.

Máte moc velkou hlavu a žádná z nabízených velikostí vám nevyhovuje?  

Nevěšte hlavu! Šijeme kšiltovky i na zakázku a můžu Vám vyrobit kšiltovku přímo na míru. Využijte kontaktní formulář a napište nám. 

Nejde jen o správnou velikost. Důležitým faktorem také je, aby Vám kšiltovka dobře padla. Vliv tedy má také tvar hlavy, výška čela apod. Ideální tedy je si kšiltovku vyzkoušet. Posoudit jak Vám dobře sedí, jak se v ní cítíte.

VELIKOST KŠILTOVEK

velikost kšiltovky dětská kšiltovka S dětská kšiltovka M kšiltovka pro dospělé UNI kšiltovka pro dospělé MAXI
obvod (cm) 48-50cm 52-54cm univerzální velikost 58-60cm  na zakázku 60-62cm

Naše kšiltovky pro dospělé jsou v univerzální velikosti, která je vhodná pro většinu dospělých (průměrný obvod hlavy je cca 58cm). Kšiltovky mají nastavitelný pásek na zadní straně, který umožňuje upravit velikost a zajišťuje tak pohodlné nošení a přizpůsobení se různým rozměrům hlavy. Při výběru kšiltovky je důležité zkontrolovat maximální a minimální obvod hlavy, který je uvedený na produktových informacích. Tím se zajistí, že kšiltovka správně padne a poskytne optimální pohodlí a bezpečí při nošení. Je-li možné, doporučuji měřit obvod hlavy, abyste získali přesnější představu o velikosti, která vám bude vyhovovat.

Jak zistím obvod hlavy

Jak zjistím obvod hlavy

728522051

Každý všední den od 9-16hod vám rádi odpovíme na jakoukoli otázku o našich výrobcích.
Jak zjistím obvod hlavy

Google recenze

Zatím sbíráme nové recenze. Budeme rádi za sdílení Vašich zkušeností s našimi výrobky i na Google.
Jak zjistím obvod hlavy

info@gesty.cz

Na e-mailu nás zastihnete prakticky každý den. Pokud zrovna nešijeme, odpovíme vám obratem. 

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.