Otvíráme vyšívací studio

Tento rok byl pro všechny moc náročný, ale i navzdory všem opatřením, zákazům a příkazům jsme se rozhodli jít dál a nabídnout naším zákazníkům ještě více a otevřít vyšívací studio.

bf05691659d2fde807990c78823fcbd0_ricoma_vyvn_rifle

Vyšívací studio přinese zákazníkům možnost navrhnou si originální kšiltovku šitou a vyšívanou v České republice, a to vše pod jednou střechou.

Na kvalitu výšivky má vliv celá řada faktorů. Od vyšívacího stroje, programu atd. až po vyšívací nitě. Nemáme dlouholeté zkušenosti, ale jsme rychle se rozvíjející rodinná firma, která se nebojí výzev a překážek.  Máme moderní zařízení té nejvyšší kvality. Používáme kvalitní vyšívací nitě a materiály, které nám umožňují vytvářet skvělé nášivky a výšivky.

19530

Další možností a úplnou novinkou kterou můžete najít pouze u nás jsou tamburované výšivky neboli froté výšivky. Tuhle skvělou techniku děláme ručně na mechanickém vyšívacím stroji značky Singer.

Singer

Jde o zajímavou techniku vyšívání, kdy vyšívací příze – zpravidla bavlněná, tvoří z lícové strany smyčky. Touto technikou se vyšívají větší klubové znaky, nášivky na bundy, přímé výšivky na mikiny a trička.     

il_794xN.2132747084_c7lw

Abychom naším zákazníkům nabídly ještě více rozhodli jsme se nabídku rozšířit i o možnost vyšívaní na další materiály a textil jako jsou rukávy a nohavice, osušky, ručníky, zástěry, utěrky ale i na Vámi dodaný materiál.

Věříme, že šicí a vyšívací studio pod jednou střechou bude důležitým krokem v našem rozvoji.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.