DOPRAVA A PLATBA

SKLADOVÁ DOSTUPNOST

 Milý zákazníci, 

obvykle kšiltovky vyrábíme na zakázku, nebo upravujeme zboží skladem, dle speciálních požadavků zákazníka.  Dodání cca 3-7 pracovních dnů. V případě, že si zákazník požádá o dřívější termín dodání (narozeniny či dovolená) jsme schopní vždy zákazníkovy vyjít vstříc a dodaní zajistit do určitého datumu. 

Speciální požadavky

Speciální požadavky, jako velikost dětské kšiltovky, změna barvy nášivky, tvar kšiltu, či datum dodání prosím napište do poznámky v objednávce. Na poznámky nereagujeme, bereme jich jako závaznou objednávku a uděláme všechno co je v naších silách, aby jsme je splnili. Pokud by byli požadavky nad rámec naších možností budeme Vás kontaktovat telefonicky. 

Vzhledem k aktualizaci e-shopu 1x za 24 hodin nemusí být skladová dostupnost vždy aktuální. V případě nejasností doporučujeme napsat nám, či zavolat na čísla uvedená v sekci kontakty.

 

 JAK JE VAŠE ZBOŽÍ ZABALENO

  • Zboží balíme do papírových krabic tak, aby nedošlo k jeho poškození nebo znehodnocení během přepravy. 

  • Pohyb balíku může zákazník sledovat online z pohodlí domova, a to od expedice, kdy po předání dopravci přichází zákazníkovi automatický email s odkazem na zásilku, po doručení zásilky. Před doručením zásilky jsou naši zákazníci kontaktování doručovatelem, který s nimi dohodne podrobnosti předání. V případě Uloženky a Zásilkovny je po připravení zboží k vyzvednutí zaslána SMS s kódem pro vyzvednutí zásilky.

  • V ceně dopravy je i zahrnuto i balné.

       

VÝBĚR DOPRAVY

Zasilkovna_logo_WEB_nove Zakladni_dvoubarevna_varianta_W-RGB_1logo_balíkovna

ZÁSILKOVNA 

Zákazník si převezme zásilku na zákazníkem zvolenou pobočku Zásilkovny nebo partnerských výdejních míst. Po doručení zásilky na pobočku je zákazníkovi odeslána SMS s kódem pro vyzvednutí zásilky.

Kde je moje pobočka?

 

 Česká pošta

 Kosmetika Eva Balík na poštu

Doprava prostřednictvím České pošty jako „Balík do ruky“. Zde doručovatel učiní pokus o doručení na adresu uvedenou v objednávce, pokud však nezastihne zákazníka doma, vloží mu do schránky lístek s informací, kde si může zásilku vyzvednout a po jakou dobu je zásilka na poště uložena (zpravidla 7 dnů). Platí pouze pro ČR.

Kosmetika Eva Balík do ruky

Doprava prostřednictvím České pošty jako „Balík na poštu“. Zde je zásilka uložena na zákazníkem vybrané poště, kde si jej může kdykoliv vyzvednout. Odpadá tedy nutnost být v určitou dobu na určitém místě. Platí pouze pro ČR.  

 

Česká republika - Zásilkovna 69 Kč, Balíkovna 59Kč, ČP EMS ( garantované doručení i v sobotu ) 159Kč, Balík na poštu 89Kč

Slovensko - Zásilkovna € 3,5 

OSOBNÍ ODBĚR

Osobní odběr je možný na adrese Konopná 633/1, 46014 Liberec-Ruprechtice. Tato adresa není kamenná prodejna, ale pouze výdejní místo, proto naše zákazníky vždy dopředu telefonicky kontaktujeme a dohodneme s nimi termín a čas předání. Bez předchozí dohody nelze zboží vyzvednout.

ÚHRADA ZBOŽÍ

Zákazníci z České republiky mohou uhradit platbu za zboží prostřednictvím převodu na účet vedený u KB CZ.

číslo účtu: 43-1048600237/0100

Variabilní symbol: Číslo objednávky

zboží je expedováno po zaúčtování platby

  

Zákazníci ze Slovenska mohou uhradit platbu za zboží prostřednictvím převodu na účet vedený u Slovenské spořitelny,

číslo účtu: 0622844777/0900

IBAN: SK1009000000000622844777

Variabilní symbol: Číslo objednávky

zboží je expedováno po zaúčtování platby

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.