VYŠÍVACÍ STUDIO

Chcete kvalitní výšivku? Jste na správném místě!

U nás si můžete objednat výšivku na textil už od jednoho kusu. Jsme schopni zpracovat Váš požadavek v grafické podobě a poté jej aplikovat do vizualizace k nahlédnutí a odsouhlasení. Pokud bude přesně tak, jak si představujete, převedeme jej na výšivku a provedeme výrobu.To vše pod jednou střechou. Díky tomu je výroba rychlá a bez zbytečných časových propadů.
Vyšívací studio - výšivky na zakázku

Individualní přístup

Neděláme rozdíli medzi malou a velkou zakázkou. Každý zákaznik je pro nás důležitý. Pokud máte dotaz, nebojte se zavolat nebo napsat. 
Vyšívací studio - výšivky na zakázku

Zpracování návrhu

Pracujeme s najmodernejším a nejpouživanejším vyšívacím softwarem na světe.
Vyšívací studio - výšivky na zakázku

Nášivky na zakázku

Nášivky na přání pro firemní akce či sportovní turnaje. Možnost výroby  nažehlovacích nášivek či na suchý zip.
Vyšívací studio - výšivky na zakázku

Velkovýroba

Množství nehraje roli! Vyšíváme už od jednoho kusu. Naším cílem je spokojenost zákazníka. 

Vyšívací studio

Máme smyslem pro detail a nadšení pro práci která nás baví a naplňuje. Pracujeme s kvalitním vyšívacím materiálem na profesionálním průmyslovém stroji. Máme za sebou radu spokojených zákazníků, malých či věčších firem s kterými jsme navázali dlouhodobou obchodí spolupráci. K výrobě výšivek a nášivek používáme profesionální stroj, značky Ricoma s mnohaletými zkušenostmi v oboru.

Vyšívací plocha: 540x630mm

Počet barev: 15

Vyšívací studio - výšivky na zakázku

Vyšívaní je nejoblíbenější spůsob zdobení čepic a oblečení.

Tato technika je stará několik století a během let se nesmírně vyvinula, od ručního vyšívaní až po dnešní vyšívací stroje řízené počítači.
Vyšívací studio - výšivky na zakázku

Výšivky

Vyšijeme Vám cokoli, od jednoduchých textů až po zložité motívy. Výšivky realizujeme do nastřižených dílů, které nám dodáte, nebo do hotových výrobků. Můžeme zhotovit jak klasickou tak 3D výšivku. 

Vyšíváme na kulichy, čepice, trička, župany, ručníky, dresy, spodní prádlo, pracovní oděvy, svetry, sportovní oblečení, zástěry. Vyrábíme nášivky a nažehlovačky.

Cena

Cena se odvíjí od dodaných podkladů a složitosti loga nebo předlohy. Předlohy příjmáme ve formátech (.eps, .cdr, pdf, .ai ), ale postačí nám i obyčejný obrázek (.jpg, .bmp). Cenu ovlivňuje i velikost, počet stehů a materiál. Vyšívací program se účtuje pouze jednorázově. Pošlete nám podklady a my vám zdarma a nezávazně zašleme cenovou kalkulaci.

Po přesnou cenovou kalkulaci nám prosím zašlete data na tento e-mail:

info@gesty.cz

  • logo v elektornické podobě
  • rozměr výšivky / vyšití (cm/mm)
  • uvedení materiálu ( napr. tričko, ručník, bunda )
  • počet kusů
  • termín dodání

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.