Záruka kvality

Pokud si nejste jistí, proč si koupit Českou kšiltovku, možná Vás přesvědčí těchto pár důvodů…

 stromceky  Všechny kšiltovky vyrábím v České republice v malé dílně, obchod je udržitelný, šetrný a nedrancuje sklady velkoobchodů s textilem z Asie, ani přírodu nadměrnou dopravou nebo zbytečnou spotřebou materiálu.

stromceky  Kšiltovky jsou ručně šité s velkým nadšením a s láskou k řemeslu, zpracování je na profesionální úrovni.

stromceky  Látky a nitě nakupuji od českých výrobců. Nášivky mi dělá moc milá paní v jedné malé místní firmě. Svým nákupem tedy podpoříte lokální firmy, které mám ověřené.

stromceky  30% látek nakupuji ze zásob ze zrušených firem, takže máte záruku jedinečných a originálních kousků v limitovaných edicích, které nikde nenajdete.

stromceky  100 % obalových materiálů, které používám k doručování objednávek, je vyráběno z recyklovaného papíru – při balení nepoužívám žádné fólie. Balení stále zlepšuji a zkrášluji tak, aby bylo rozbalování balíčku pro Vás zážitkem.

stromceky  Ke každé objednávce dostanete jako poděkování nějakou milou drobnost.

stromceky  Na e-shopu je u většiny kšiltovek uveden stav "skladem". To znamená, že kšiltovka je z větší části ušitá nebo zcela ušitá. Nešiji moc kusů na sklad, protože se snažím pro Vás pravidelně připravovat novinky. 

stromceky  Svůj outfit s kšiltovkou můžete doladit nášivkami a nažehlovačkami se stejnou tématikou, které také vyrábím. Některé návrhy jsou moje vlastní, jiné nakupuji od zahraničních vyšívačů, které následně vyšívám v mé dílně.

stromceky  Vyrobit pěknou a profesionálně zpracovanou kšiltovku jsem trénovala  celkem 3 roky a jsem přesvědčená, že se moje dřina, pot a slzy se vyplatily. Věřím, že z mých výrobků budete mít stejnou radost jako já.

stromceky  Jsem upřímně vděčná za každou objednávku. I díky Vám se stává sen o českých kšiltovkách realitou.

 Děkuji Xéniastromky-do-mailu

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.