Výšivky

X.style šicí a vyšívací studio Vám nabízí možnost navrhnout si vlastní kšiltovku. Naše kšiltovky jsou vyráběné ve vlastní dílně v České republice a jsou zárukou té nejvyšší kvality. Můžete si vybrat z několika typů kšiltovek, které se liší střihem, zakřivením kšiltu i barvou. Máme k dispozici stroje, díky kterým dokážeme Vámi navrženou kšiltovku rychle vyrobit.

Jsme schopni zpracovat Váš požadavek v grafické podobě a poté jej aplikovat do vizualizace k nahlédnutí a odsouhlasení. Pokud bude přesně tak, jak si představujete, převedeme jej na výšivku a provedeme výrobu.
To vše pod jednou střechou. Díky tomu je výroba rychlá a bez zbytečných časových propadů.
 

Na kvalitu výšivky má vliv celá řada faktorů. Od vyšívacího stroje, programu atd. až po vyšívací nitě. Používáme kvalitní vyšívací nitě a materiály, které nám umožňují vytvářet skvělé nášivky a výšivky. Důležitá je i široká barevná škála vyšívacích nití. Proto si zákazníci mohou vybrat opravdu jakýkoli motiv a barevné provedení nášivky.

 TAMBUROVANÁ NÁŠIVKA A VÝŠIVKA

Lidově se ji také říká "froté výšivka" kvůli smyčkám, které jsou velmi podobné těm na froté ručnících. Jde o zajímavou techniku vyšívání, kdy vyšívací příze - zpravidla bavlněná, tvoří z lícové strany smyčky. Touto technikou se vyšívaji větší klubové znaky, nášivky na bundy, přímé výšivky na mikiny a trička.      

JSME STUDIO, KTERÉ PŘÍMO ZPRACOVÁVÁ VÝŠIVKY A NÁŠIVKY DLE ZADÁNÍ A PŘÁNÍ KLIENTA.

Vyšíváme na                               

  • na čepice, rukávy a nohavice.
  • firemní loga (stejnokroj, osušky, ručníky)
  • firemní textil (zástěry, utěrky)
  • tílka a trička
  • výstražné oblečení a vesty
  • svatební a narozeninová trička
  • vyšíváme i na dodaný materiál

Specializujeme se na malonákladové výšivky, objednávky max. do 30ti kusů!

O přesnou kalkulaci Vaší zakázky (v případě odběru více kusů nebo graficky náročnějších výšivek) Nás prosím kontaktujte emailem xstyleinfo@gmail.com.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.