Milí zákazníci, těší mě váš velký zájem o kšiltovky na zakázku. Dočasně nejsem schopná pokrýt individuální zakázky. Vybírat můžete z originálních modelů v e-shopu. Individuální objednávky budu přijímat v záři. Děkuji X

Vyšívací software

Rok 2020 byl pro Nás plný výzev a změn. Přestehovali jsme dílnu do věčších prostor, pořídili jsme další šicí stroje, ale také se nám podařilo získat certifikát Regionální produkt Jizerké hory a za podpory Dotačního fondu Libereckého kraje získat dotaci na vyšívací software. 

Vybírali a hledali jsme dolouho nakonec padla volba na software od společnosti Wilcom®, který patří mezi leadery na celosvětovém trhu v oblasti softwaru pro textilní průmysl.

Wilcom® je grafický software pro vytváření výšivek a ve spojení CorelDraw® je jedinečný software pro grafickou a textilní výrobu. Díky tomuto spojení jsme získali plně integrovanou kombinaci grafického a vyšívacího softwaru. Grafický návrh si nyní můžeme sami vytvořit v programu CorelDraw® který je součásti software Wilcom® a následne jej intergrovat do softwaru Wilcom® a pomocí různých funkci na zaklade požadavků zákazníka naprogramovat výšivku. Vyšívací software umožňuje plnou kontrolu stehových výplní, vyšívací šablony a náhledy na produktech, více než 200 vyšívacích fontů písma a mnoho dalších užitečných funkci. Hotovou výšivku tak můžeme vyšívat na jakémkoli vyšívacím stroji.

havran_logo_repka_v5 

 

S takto konfigurovaným systémem, vlastní výroby kšiltovek a vyšívacího studia pod jednou střechou, budeme moci svým zákazníkům nabídnout to, co jiní neumí.

Velké díky patrí Libereckému kraji za podporu. 

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.